Views Accelerator (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: yes
th: ตกลง

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Views
th: ดู

en: no
th: ไม่

en: Off
th: ปิด
