Views Accordion (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: None
et: Puudub

en: Views
et: Vaated

en: Event
et: Sündmus

en: Linear
et: Lineaarne

en: Navigation
et: Menüü

en: Theming information
et: Kujunduse andmed
