Views Accordion (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Views
eu: Bistak

en: Event
eu: Gertaera

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Click
eu: Klik

en: Theming information
eu: Temaren informazioa
