Views Accordion (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Views
sv: Vyer

en: Event
sv: Händelse

en: Navigation
sv: Navigering

en: Slide
sv: Glida

en: Click
sv: Klicka

en: Theming information
sv: Information om att använda tema
