Views Accordion (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: None
uk: Немає

en: Views
uk: Види

en: Event
uk: Подія

en: Linear
uk: Лінійне

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Slide
uk: Сковзання

en: Click
uk: Клац

en: Theming information
uk: Інформація для розробки тем

en: Row
uk: Рядок

en: Swing
uk: Свінг

en: Animation effect
uk: Ефект анімації

en: Autoheight
uk: Автоматична висота
