Views Accordion (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: None
id: Tiada

en: Views
id: View

en: Event
id: Acara

en: Navigation
id: Navigasi

en: Random
id: Acak

en: Row
id: Baris
