Views Accordion (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: None
lv: Nav

en: Views
lv: Skati

en: Event
lv: Notikums

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Random
lv: Nejaušs

en: Row
lv: Rinda
