Views Accordion (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Views
ro: Vizualizări

en: Navigation
ro: Navigator

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Row
ro: Rând
