Views Accordion (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Event
sk: Podujatie

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Random
sk: Náhodný

en: Row
sk: Riadok
