Views Accordion (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Event
el: Συμβάν

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Random
el: Τυχαία

en: Slide
el: Κύλιση

en: Row
el: Γραμμή
