Views Accordion (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: None
he: ללא

en: Views
he: היבטים

en: Event
he: אירוע

en: Navigation
he: ניווט

en: Random
he: אקראי

en: Row
he: שורה

en: Mouseover
he: מעבר עכבר

en: Theming information
he: מידע ערכת נושא
