Views Accordion (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: None
ja: なし

en: Views
ja: ビュー

en: Event
ja: イベント

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Random
ja: ランダム

en: Slide
ja: スライド

en: Row
ja: 行

en: Mouseover
ja: マウスオーバー

en: Theming information
ja: テーマ情報
