Views Accordion (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Views
oc: Vistas

en: Event
oc: Eveniment

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Random
oc: A l'azard

en: Row
oc: Linha

en: Theming information
oc: Informacions de tèma
