Views Accordion (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: None
ru: Нет

en: Views
ru: Представление

en: Event
ru: Событие

en: Navigation
ru: Навигация

en: Random
ru: Случайно

en: Slide
ru: Слайд

en: Row
ru: Строка

en: Mouseover
ru: При наведении мыши

en: Click
ru: Клик

en: Theming information
ru: Информация темизации
