Views Accordion (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: None
ca: Cap

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Navigation
ca: Navegació

en: Random
ca: Aleatori

en: Row
ca: Fila

en: Theming information
ca: Informació del tema
