Views Accordion (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Views
gl: Vistas

en: Event
gl: Evento

en: Navigation
gl: Navegación

en: Random
gl: Aleatorio

en: Row
gl: Ringleira

en: Theming information
gl: Información de plantilla
