Views Accordion (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Views
hu: Nézetek

en: Event
hu: Esemény

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Row
hu: Sor

en: Click
hu: Kattintás

en: Theming information
hu: Sminkelési információ

en: The animation duration in milliseconds
hu: Az animáció időtartama milliszekundumban
