Views Accordion (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: None
vi: Không có

en: Event
vi: Sự Kiện

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Random
vi: Ngẫu nhiên

en: Slide
vi: Trượt

en: Row
vi: Hàng

en: Click
vi: Nhấn
