Views Accordion (7.x-1.5) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Views
az: Görünüşlər

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Random
az: Təsadüfi

en: Row
az: Sıra
