Views Accordion (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Views
fa: نماها

en: Event
fa: رویداد

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Random
fa: تصادفی

en: Slide
fa: لغزیدن

en: Theming information
fa: اطلاعات پوسته‌گذاری
