Views Accordion (7.x-1.5) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Linear
kn: ರೇಖಾತ್ಮಕ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Random
kn: ಮನಸ್ಸಿಗೆ ಬಂದಂತೆ
