Views Accordion (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Views
ps: ليدنې

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Random
ps: ناټاكلى

en: Row
ps: کتار
