Views Accordion (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: None
nl: Geen

en: Views
nl: Overzichten

en: Event
nl: Evenement

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Random
nl: Willekeurig

en: Slide
nl: Schuiven

en: Row
nl: Rij

en: Click
nl: Klik

en: Theming information
nl: Informatie voor thema-ontwikkeling
