Views Accordion (7.x-1.6) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Views
ar: الرؤى

en: Event
ar: الحدث

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Random
ar: عشوائي

en: Theming information
ar: بيانات التحلية
