Views Accordion (7.x-1.6) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: None
cy: Dim

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Random
cy: Ar hap

en: Theming information
cy: Gwybodaeth themâu
