Views Accordion (7.x-1.6) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Navigation
ta: வழிநடத்தல் தொடுப்பு

en: Random
ta: தாறுமாறு

en: Slide
ta: நழுவு

en: Row
ta: வரிசை
