Views Add Button (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Fields
ca: Camps

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: @argument title
ca: Títol de @argument

en: @argument input
ca: Entrada de @argument
