Views Add Button (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Fields
cs: Pole

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: @argument title
cs: @argument nadpis

en: @argument input
cs: @argument vstup
