Views Add Button (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Views
es: Vistas

en: Fields
es: Campos

en: Arguments
es: Argumentos

en: Replacement patterns
es: Patrones de reemplazo

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: @argument title
es: Título de @argument

en: @argument input
es: Entrada de @argument
