Views Add Button (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Fields
fi: Kentät

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: @argument title
fi: @argument otsikko

en: @argument input
fi: @argument syöte
