Views Add Button (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Fields
gl: Campos

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: @argument title
gl: Título de @argument

en: @argument input
gl: Entrada de @argument
