Views Add Button (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Fields
hu: Mezők

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: @argument title
hu: @argument cím

en: @argument input
hu: @argument bemenet
