Views Add Button (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Views
it: Viste

en: Fields
it: Campi

en: Arguments
it: Parametri

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: @argument title
it: titolo per @argument

en: @argument input
it: inserimento di @argument
