Views Add Button (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Fields
pl: Pola

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: @argument title
pl: Tytuł argumentu @title

en: @argument input
pl: @argument wejściowy
