Views Add Button (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Views
fa: نماها

en: Fields
fa: میدانها

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: @argument title
fa: عنوان @argument
