Views Add Button (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Fields
ru: Поля

en: Arguments
ru: Аргументы

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Content Type
ru: Тип материала

en: @argument title
ru: @argument заголовок

en: @argument input
ru: @argument ввод
