Views Add Button (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Fields
da: Felter

en: Arguments
da: Parametre

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Content Type
da: Indholdstype

en: @argument title
da: @argument titel
