Views Add Button (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Fields
el: Πεδία

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: @argument title
el: @argument τίτλος

en: @argument input
el: @argument εισαγωγή
