Views Add Button (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Views
eu: Bistak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: @argument title
eu: @argument izenburua
