Views Add Button (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Fields
fr: Champs

en: Replacement patterns
fr: Motifs de remplacement

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: @argument title
fr: Titre de @argument

en: @argument input
fr: Saisie de @argument
