Views Add Button (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Fields
he: שדות

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Content Type
he: סוג תוכן
