Views Add Button (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Content Type
lt: Turinio tipas
