Views Add Button (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Views
lv: Skati

en: Fields
lv: Lauki

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade
