Views Add Button (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Fields
nl: Velden

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: @argument title
nl: @argument titel

en: @argument input
nl: @argument invoer
