Views Add Button (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: Fields
oc: Camps

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: @argument title
oc: Títol de @argument

en: @argument input
oc: Sasida de @argument
