Views Add Button (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Fields
pt: Campos

en: Arguments
pt: Argumentos

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Content Type
pt: Tipo de Conteúdo

en: @argument title
pt: título @argument

en: @argument input
pt: entrada @argument
