Views Add Button (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Arguments
ro: Argumente

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: @argument title
ro: Titlul @argument

en: @argument input
ro: Intrare @argument
