Views Add Button (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Fields
sk: Polia

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Content Type
sk: Typ obsahu
