Views Add Button (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Fields
sv: Fält

en: Arguments
sv: Argument

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: @argument title
sv: Titel för @argument

en: @argument input
sv: Inmatning för @argument
