Views Add Button (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Fields
tr: Alanlar

en: Arguments
tr: Değişkenler

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: @argument title
tr: @argument başlığı

en: @argument input
tr: @argument girdisi
